V Brighter Life Centre ponúkame pravidelne školenia, workshopy, teoretické aj praktické semináre zamerané na stres manažment (metóda TRE, protokoly energetickej medicíny), ako aj rôzne iné techniky na somatické uvoľnenie napätia z organizmu. 

Brighter life Center tvorí  tím oddaných a rozmanitých ľudí, ktorí sa venujú zlepšovaniu života všetkých a v mnohých smeroch. Experimentálnym aj vedeckým prístupom poskytuje zábavné a jednoduché spôsoby pre odhalenie skrytého potenciálu, čo vedie k celkovej pohode s ohľadom na zdravé telo, jasnejšiu myseľ a pokojnú dušu.

Centru sa darí ponechávať veciam jednoduchosť, čo prospieva prirodzenej zvedavosti objavovať a naučiť sa niečo o sebe. Niektoré z ich aktivít sú pre Slovensko v súčasnosti jedinečné.

Brighter Life Centrum sa nachádza v samom srdci centra Bratislavy a je ľahko dostupné verejnou dopravou.

Centrum ponúka pravidelné hodiny jógy, pilatesu, masáže, heartfulness meditácie, access bars školenia a rôzne vzdelávacie workshopy.

V Brighter Life centre ponúkame pravidelne školenia, workshopy, teoretické aj praktické semináre zamerané na stres manažment (metóda TRE, protokoly energetickej medicíny), ako aj rôzne iné techniky na somatické uvoľnenie napätia z organizmu. 

Viac informácií o centre nájdete na tomto odkaze: