Diagnostika zdravia

Vrámci vstupnej diagnostiky vášho zdravotného stavu v našej poradni používame biorezonančný prístroj Sensitiv Imago 530.

Sensitiv Imago 530 

Biorezonančný diagnostický prístroj, ktorý umožňuje komplexnú analýzu zdravotného stavu organizmu. Súčasťou prístroja je špičkový software, ktorý je výsledkom dlhoročných výskumov a jeho presnosť v diagnostike je porovnateľná  podľa svetových štatistík s klasickými diagnostickými prístrojmi ako sú sonografia, CT, MGR. Najnovšie výskumy vykonané v laboratóriach v USA, Nemecku, Rusku, Japonsku ukázali, že všetky bunky, tkanivá a orgány majú veľmi presné bio-elektrické vlastnosti. V prítomnosti patogénov sa môžu tieto bio-elektrické vlastnosti meniť a vďaka tomu je prístroj schopný určiť stupeň odchýlky od normy.

 

Prístroj Sensitiv Imago 530 dokáže identifikovať skryté funkčná problémy.

Čo dokáže prístroj odhaliť? 

Biorezonančný prístroj Sensitiv Imago 530 je schopný v priebehu relatívne krátkeho času zmerať prítomnosť patogénov a kontaminantov v jednotlivých orgánoch a tkanivách ľudského tela. Nazbierané škodlivé látky v ľudskom tele pôsobia toxicky a častokrát sa podieľajú najmä na dlhodobých chronických ochoreniach.

Mnohé patogény a kontaminanty spôsobujú, že náš organizmus odpovedá celkovo neadekvátne na rôzne bežné aj zaťažujúce situácie. Okrem toho, samotne toxíny spôsobujú v organizme stres a výrazne ho zaťažujú. Ako príklad uvádzame nevyhnutnosť prítomnosti optimálnej mikroflóry v črevách. Pri črevnej disbakterióze dochádza k nižšej produkcii hormónu serotonínu, ktorý je výrazne doležitý pre celkové zdravie organizmu. 

Tým, že vieme zistiť prítomnosť konkrétnych toxínov v v jednotlivých orgánoch, vieme k podporným terapiám úspešne zacieliť aj detoxikačné a regeneračné kúry, ktoré sú pri správnom nastavení schopné pomôcť telu škodlivé látky z tela odstrániť a zlepšiť váš celkový zdravotný stav.

Vedeli ste? Črevné baktérie produkujú stovky neurochemikálií, ktoré mozog používa na reguláciu základných fyziologických procesov, medzi ktoré patrí aj  učenie, pamäť a nálada. Črevné baktérie produkujú asi 95 % telových zásob serotonínu, ktorý ovplyvňuje náladu aj gastrointestinálnu aktivitu.

Na čo sa pri diagnostike zameriavame? 

  • Celková funkčnosť a toxické zaťaženie centrálnej a periférnej nervovej sústavy – detekcia kontaminantov (ťažké kovy, mykotoxíny, pesticídy), patogénov (baktérie, vírusy, parazity)

  • Funkčnosť vybraných štruktúr nervovej sústavy, ako napr. nervus vagus, hypotalamus

  • Funkčnosť svalu Musculus Iliopsoas

  • Analýza črevnej mikroflóry – detekcia parazitov, patogénnych baktérií, vírusov

Pre koho je diagnostika vhodná 

Sensitiv Imago 530 je prístroj využiteľný na diagnostiku širokej škály klientov. Diagnostika je:

Kontraindikáciou na použitie prístroja je kardiostimulátor, epilepsia, akútne vírusové ochorenie, tehotenstvo, nasadená liečba antibiotikami, prípadne kortikosteroidmi. 

Máme skúsenosti s deťmi od cca 6 rokov, aj s osobami s poruchou autistického spektra.

Objednajte sa

Na diagnostiku je potrebné sa objednať telefonicky na čísle 0911 443 699, prípadne nám zanechajte odkaz. Budeme vás kontaktovať.