V rámci doplnkovej diagnostiky vášho zdravotného stavu v našej poradni používame biorezonančný prístroj Sensitiv Imago 530.

Sensitiv Imago 530 

Biorezonančný diagnostický prístroj, ktorý umožňuje komplexnú analýzu zdravotného stavu organizmu. Súčasťou prístroja je špičkový software, ktorý je výsledkom dlhoročných výskumov a jeho presnosť v diagnostike je porovnateľná  podľa svetových štatistík s klasickými diagnostickými prístrojmi ako sú sonografia, CT, MGR. Najnovšie výskumy vykonané v laboratóriach v USA, Nemecku, Rusku, Japonsku ukázali, že všetky bunky, tkanivá a orgány majú veľmi presné bio-elektrické vlastnosti. V prítomnosti patogénov sa môžu tieto bio-elektrické vlastnosti meniť a vďaka tomu je prístroj schopný určiť stupeň odchýlky od normy.

 

Prístroj Sensitiv Imago 530 dokáže identifikovať skryté funkčná problémy.

Čo dokáže prístroj odhaliť? 

Biorezonančný prístroj Sensitiv Imago 530 je schopný v priebehu relatívne krátkeho času zmerať prítomnosť patogénov a kontaminantov v jednotlivých orgánoch a tkanivách ľudského tela. Nazbierané škodlivé látky v ľudskom tele pôsobia toxicky a častokrát sa podieľajú najmä na dlhodobých chronických ochoreniach.

Mnohé patogény a kontaminanty spôsobujú, že náš organizmus odpovedá celkovo neadekvátne na rôzne bežné aj zaťažujúce situácie. Okrem toho, samotne toxíny spôsobujú v organizme stres a výrazne ho zaťažujú. Ako príklad uvádzame nevyhnutnosť prítomnosti optimálnej mikroflóry v črevách. Pri črevnej disbakterióze dochádza k nižšej produkcii hormónu serotonínu, ktorý je výrazne doležitý pre celkové zdravie organizmu. 

Tým, že vieme zistiť prítomnosť konkrétnych toxínov v v jednotlivých orgánoch, vieme k podporným terapiám úspešne zacieliť aj detoxikačné a regeneračné kúry, ktoré sú pri správnom nastavení schopné pomôcť telu škodlivé látky z tela odstrániť a zlepšiť váš celkový zdravotný stav.

Vedeli ste? Črevné baktérie produkujú stovky neurochemikálií, ktoré mozog používa na reguláciu základných fyziologických procesov, medzi ktoré patrí aj  učenie, pamäť a nálada. Črevné baktérie produkujú asi 95 % telových zásob serotonínu, ktorý ovplyvňuje náladu aj gastrointestinálnu aktivitu.

Na čo sa pri diagnostike zameriavame? 

    • Detekcia patológie v organizme, stupeň jej možného vývoja a potenciálna možnosť zhoršenia

    • Neinvazívna analýza mikroflóry detekujúca prítomnosť vírusov, baktérií a iných cudzopasníkov

    • Identifikácia kontaminantov v organizme (mykotoxíny, pesticídy, herbicídy, nitráty a dusičnany, fungicídy, ťažké kovy)

    • Vyhodnotenie stupňa hromadenie nebezpečných potravinových prísad ( „éčok“)

    • Detekcia možných alergénov a dôvodov ich výskytu

    • Detekcia najviac oslabených systémov v organizme

    • Detekcia možných ochorení v ich počiatočnom štádiu

    • Identifikácia najefektívnejšieho smeru uzdravenie na základu stavu jednotlivca

    • Identifikácia jednotlivých rizikových procesov v tele

    • Identifikácia predispozície k ochoreniu

    • Ohodnotenie biologickej aktivity mikroflóry, rozsah jej aktivity a rozdelenie zón výskytu

    • Monitoring a identifikácia zmeny v orgánoch: zápal a degenerácia

    • Vyhodnotenie stupňa energeticko-informačného vplyvu na organizmus

    • Možnosť podpory zdravotného stavu (frekvenčná kompenzácia, BRT, bio-impedancia) -Individuálna energetická korekcia orgánov a systémov

Pre koho je diagnostika vhodná 

Táto služba je vhodná pre klientov, ktorí nevedia identifikovať príčinu svojich ochorení a ktorých trápi ich napr. častá chorobnosť, prípadne rôzne chronické ochorenia  ako alergie, ekzémy a iné kožné problémy, astmatické prejavy, migrény, chronické zápalové ochorenia, poruchy imunity, hormonálne problémy, problémy s trávením, intolerancia potravín, chronická únava , problém s otehotnením a i.

Najväčšou výhodou tejto služby je bezpochyby fakt, že komplexnou diagnostikou môžeme objaviť skryté ochorenia, prípade ochorenia v počiatočnom štádiu, ktoré sa ešte navonok u klienta neprejavili. 

Sensitiv Imago 530 je prístroj využiteľný na diagnostiku širokej škály klientov. Diagnostika je:

Kontraindikáciou na použitie prístroja je kardiostimulátor, epilepsia, akútne vírusové ochorenie, tehotenstvo, nasadená liečba antibiotikami, prípadne kortikosteroidmi. 

Služba zahŕňa:

1. Diagnostika zdravotného stavu

2. Výstupná správa – obsahuje: 

 • celková analýza funkčnosti jednotlivých orgánov a sústav

 • podrobná analýza kontaminantov (ťažkých kovov, pesticídov, mykotoxínov)a ich vplyv na organizmus – najviac oslabené orgány

 • podrobná analýza patogénov (baktérie, vírusy, plesne) a ich vplyv na organizmus – najviac zasiahnuté orgány

 • detailná analýza orgánov a štruktúr podľa individuálnych zdravotných problémov klienta aj podľa zachyteného problému identifikovaného diagnostickým strojom

3. Komplexné špecializované poradenstvo na základe výsledkov meraní.

Trvanie: cca 2 hodiny v závislosti od náročnosti prípadu 

Diagnostika biorezonančným prístrojom ma zaujala- aké sú ďalšie kroky?

Diagnostiku vám môžeme doporučiť v rámci individuálnych stretnutí, pokiaľ vyhodnotíme, že by vám mohla byť prínosom a tvorí tak súčasť balíka poskytnutých služieb.

Taktiež si môžete test objednať nezávisle od individuálnych konzultácii. Stačí, aby ste nás kontaktovali so záujmom otestovať sa. K cene diagnostiky je už zahrnutá aj konzultácia výsledkov.

Cena diagnostiky: 105 eur/2 hod.

V cene zahrnutý report výsledkov,
profesionálne poradenstvo.

Objednajte sa

Na diagnostiku je potrebné sa objednať telefonicky na čísle 0911 443 699, prípadne nám zanechajte odkaz. Budeme vás kontaktovať.