Diagnostika zdravia

Vyberte si z našej ponuky

Komplexná diagnostika zdravia

Diagnostika komplexne analyzuje prítomnosť a vplyv patogénov, toxínov, kontaminantov na všetky dôležité orgány a sústavy organizmu.

Trvanie: do 120 min.
120 eur

Diagnostika tráviaceho traktu

Diagnostika sa zameriava prednostne na príčiny funkčných problémov celej tráviacej sústavy a k nej pridružených orgánov (pečeň, žlčník).

Trvanie: do 60 min.
60 eur

Diagnostika kontaminantov

Diagnostika sa bližšie sústredí na určenie najviac zaťažených orgánov a sústav vplyvom kontaminantov (ťažké kovy, toxíny, pesticídy, herbicídy...)

Trvanie: do 60 min.
60 eur

Diagnostika patogénov v organizme

Diagnostika sa sústredí najmä na podrobnú analýzu konkrétnych typov vírusov, baktérií, plesní v organizme a určenie najzaťaženejších orgánov.

Trvanie: do 60 min.
60 eur

Na diagnostiku zdravotného stavu v našej poradni používame biorezonančný prístroj

Sensitiv Imago 530 

Biorezonančný diagnostický prístroj, ktorý umožňuje komplexnú analýzu zdravotného stavu organizmu. Súčasťou prístroja je špičkový software, ktorý je výsledkom dlhoročných výskumov a jeho presnosť v diagnostike je porovnateľná  podľa svetových štatistík s klasickými diagnostickými prístrojmi ako sú sonografia, CT, MGR. Najnovšie výskumy vykonané v laboratóriach v USA, Nemecku, Rusku, Japonsku ukázali, že všetky bunky, tkanivá a orgány majú veľmi presné bio-elektrické vlastnosti. V prítomnosti patogénov sa môžu tieto bio-elektrické vlastnosti meniť a vďaka tomu je prístroj schopný určiť stupeň odchýlky od normy.

 

Prístroj Sensitiv Imago 530 dokáže identifikovať aj skryté ochorenia.

S čím Vám vieme pômocť

V našej poradni Vám vieme pomôcť zmierniť, prípadne odstrániť viaceré zdravotné problémy. Výsledok samozrejme závisí od mnohých faktorov, ako napríklad dĺžka a intenzita zdravotného problému, ochota spolupracovať pri detoxikačných a regeneračných kúrach, ochota zmeniť stravovacie návyky a zaužívané zlozvyky. 

Biorezonančný prístroj Sensitive Imago je schopný v priebehu relatívne krátkeho času zmerať prítomnosť patogénov a kontaminantov v jednotlivých orgánoch a tkanivách ľudského tela. Nazbierané škodlivé látky v ľudskom tele pôsobia toxicky a častokrát sa podieľajú najmä na dlhodobých chronických ochoreniach. Tým, že vieme zistiť prítomnosť konkrétnych toxínov v v jednotlivých orgánoch, vieme úspešne zacieliť detoxikačnú a regeneračnú terapiu, ktorá je pri správnom nastavení schopná pomôcť telu škodlivé látky z tela odstrániť.

Jednotlivé odporúčania sú založené na:

 
  • Tradičných overených účinných postupoch

  • Vedecky overených dátach

  • Osobných skúsenostiach profesionálov

  • Celostnom/holistickom prístupe k ochoreniam

Naším základným pilierom je: Poradenstvo “ šité na mieru“. 

Zoznam najčastejších ochorení, ktoré je možné eliminovať, prípadne zlepšiť priebeh ochorenia:

Dýchacia sústava – nádcha, upchatý nos, zahlienenie, kašeľ, alergické reakcie, astma, angína, pľúcne chlamýdie, streptokoková a stafylokoková infekcia

Tráviaca sústava – pálenie záhy, hnačky, zápchy, nafukovanie, Helicobacter pylori, kvasinkové infekcie, parazitárne infekcie, narušenie črevnej flóry, intolerancie, potravinové alergie, zápaly pankreasu, zápach z úst, nechutenstvo, ulcerózna kolitída, Crohnova choroba, žlčníkové kamene, stukovatenie pečene, zvýšené pečeňové testy, zvýšený cholesterol

Imunitná sústava – Znížená/oslabená imunita (častá chorobnosť), autoimunitné ochorenia

Hormonálna sústava – neuroendokrinné ochorenia (napr. hormonálna nerovnováha, problémy so štítnou žľazou)

Nervová sústava – bolesti hlavy, migrény, nespavosť, zhoršujúca sa pamäť

Pohlavná sústava  – problémy menštruačného cyklu, cysty, myómy, gynekologické výtoky, kvasinkové infekcie, svrbenie, problémy počas klimaktéria, problémy s otehotnením, ureaplazma, mykoplazma, plesne, genitálny herpes

Krycia sústava – alergické dermatitídy, atopický ekzém, psoriáza, akné, vyrážky, pleseň na nohách,mykózy, opary, herpesy na perách, pásové opary

Vylučovacia sústava – Infekcie močových ciest a obličiek, obličkové kamene

Obehová sústava – Opuchy končatín, kŕčové žily, anémia, srdečné arytmie, búšenie srdca, vysoká zrážanlivosť krvi, trombózy, upchávanie ciev – ateroskleróza, vysoký krvný tlak

Ostatné nešpecifické problémy – únava, depresie, výkyvy nálady, zvýšené potenie, vypadávanie vlasov

V poradni sa zameriavame na cielené detoxikačné a regeneračné kúry, ktoré zlepšujú celkové zdravie a priebeh chronických ochorení.

Pre koho je diagnostika vhodná 

Sensitiv Imago 530 je prístroj využiteľný na diagnostiku širokej škály klientov. Diagnostika je:

Kontraindikáciou na použitie prístroja je kardiostimulátor, epilepsia, akútne vírusové ochorenie, tehotenstvo, nasadená liečba antibiotikami, prípadne kortikosteroidmi. 

Máme skúsenosti s deťmi od cca 3 rokov, aj s osobami s poruchou autistického spektra.

Objednajte sa

Na diagnostiku je potrebné sa objednať telefonicky na čísle 0911 443 699, prípadne nám zanechajte odkaz. Budeme vás kontaktovať.