Joalis – metóda C.I.C. ( kontrolovaná vnútorná detoxikácia)

Firma Joalis prináša na trh už niekoľko rokov unikátne informačné preparáty. Prípravky Joalis jsou doplnky stravy na čisto prírodnej báze obsahujúce bylinné extrakty. Ich výroba začína maceráciou vhodných bylín. Hlavné prednosti všetkých produktov Joalis je však ich následné spracovanie pomocou špecifických informačných technológií, ktoré optimalizujú ich účinok.

Preparáty Joalis sú spracované tzv. HDTx- technology, technológiou schopnou ukladať spektrálne informácie o toxínoch do nosiča informácii, ktorými sú bežné potraviny. Na základe rozpoznania tejto informácie organizmus aktivuje svoj obranný systém a príslušný toxín tak vylúči svojimi vlastnými silami. Druhou zložkou preparátov Joalis sú rastliny a iné aktívne látky.
Preparáty Joalis teda nedodávajú do tela žiadne umelé chemické látky, ani sami od seba neodstraňujú toxíny – poskytujú organizmu informáciu, ako sa toxínov zbaviť sám s využitím prirodzených samoliečiacich schopností.
Tento proces má dlhodobejší charakter, ústup problémov možno očakávať zhruba po mesiaci, v závislosti od závažnosti problému a čase jeho trvania.

Všetky produkty Joalis sú schválené ako doplnky stravy a pri testoch štátnymi orgánmi boli kladené vysoké požiadavky na ich kvalitu a čistotu.

Viac informácií o firme Joalis nájdete na tomto odkaze: