Kurzy

V priebehu roka sa môžete tešiť na viaceré zaujímavé kurzy, ktoré výrazným spôsobom zlepšia vaše doterajšie fungovanie. Na našich kurzoch sa zábavným, interaktívnym spôsobom naučíte nové  efektívne metódy ako zatočiť so stresom, bolesťou, chronickou nespavosťou, či únavou.

V ponuke kurzy:

STOP STRESU

TRE® metóda

Stop únave

Stop úzkostiam

Stop nespavosti

Aktuálne termíny kurzov

Metóda TRE®

TRE® je unikátna metóda práce s telom, kedy sériou jednoduchých cvikov aktivujeme prirodzený reflex svalového trasu (neurogénne chvenie). Trasenie uvoľňuje prebytočné napätie vo svaloch a pomáha tak upokojovať harmonizovať celý organizmus. Neurogénne chvenie má obrovský potenciál pri eliminácii psychických a fyzických problémov.

celoročne

Miesto: Bratislava,  HELTENS

Cena: v závislosti od typu podujatia

 Pre podrobné informácie o kurzoch metódy TRE® kliknite prosim na ikonu TRE workshop/kurz, alebo  prejdite prosím na stránku   www.metoda-tre.sk Na stránke nájdete všetky potrebné informácie k organizovaným podujatiam (nápň kurzov/workshopov, podmienky…)

Stres manažment

Trápi Vás nadmerný stres, poruchy koncentrácie, pozornosti, bojujete s nespavosťou, či ste vo fáze vyhorenia? Všetky tieto problémy Vám pomôžeme zmierniť, prípadne odstrániť na praktických kurzoch využívajúcich prácu s telom a mysľou.

Zredukuj stres*

 protokol „BODY“ (telesných) techník

(trvanie 3 hodiny)

Termín:

 4. 5. 2022, 9.00-12.00 

Miesto: Bratislava,  HELTENS

Cena:

 platba vopred: 25 eur 

na mieste: 35 eur

Ako sa udržať v rovnováhe*

harmonizačné cvičenia energetickej medicíny

(trvanie 3 hodiny)

Termín:

 27. 4. 2022, 9.00-12.00 

Miesto: Bratislava,  HELTENS

Cena:

 platba vopred: 25 eur 

na mieste: 35 eur

*pre viac info klikni na názov

Stop únave

Bojujete s chronickou únavou, neschopnosťou nakopnúť sa, s výrazným ubúdaním fyzických síl? Únava je výrazný problém, ktorý môže mať príčinu vo viacerých oblastiach fyzického aj psychického zdravia. Edukačné semináre vám pomôžu nájsť cestu späť k sile a vitalite.

Stop úzkostiam

Termín:

 20. 4. 2022, 18.30-20.00 

online, google talk

Cena:

Platba vopred: 12 eur

*pre viac info klikni na názov