Novinky

Workshopy Metódy TRE® dostupné už aj v Nitre a Trnave

Podarilo sa nám nájsť krásne priestory na workshopy metódy TRE®. Príďte a naučte sa túto fantastickú metódu na uvoľnenie napätia a stresu. Workshopy sa konajú v malých skupinkách, takže každému účastníkovi bude venovaný dostatok priestoru a pozornosť, aby sa metódu v priebehu workshopov naučil a dokázal ju praktizovať v pohodlí domova. Pozrite si aktuálne vypísané termíny a neváhajte sa prihlásiť.

28. September 2020

Intro workshopy metódy TRE® v Pezinku so skvelou zahraničnou trénerkou.

September sa naozaj vydaril. V dňoch 25 - 27. 9. 2020 sa zúčastnila RNDr. Eva Tóth Intro workshopov metódy TRE® v Pezinku. Prečítajte si viac o tejto perfektnej akcii a pozrite si galériu.

27. september 2020

Metóda TRE® dostupná na Slovensku

Od septembra 2020 je metóda TRE® dostupná pre Slovkákov. HELTENS inštitút vitality prináša ako prvý workshopy, kurzy, individuálne hodiny dostupné pre každého. Navštívte nás a naučte sa túto fantastickú metódu na odstránenie napätia, stresu a traumy.

08. September 2020

Deň otvorených dverí v Brighter Life Center - prispeli sme svojou účasťou

September sme začali úžasne - v Brighter Life Centre sa konal deň otvorených dverí. Účastníci sa v priebehu dňa mohli dozvedieť zaujímavé informácie na tému meditácie, duševného zdravia a vyskúšať si praktické cvičenia Breathwork, či meditácie Hearthfulness. Do programu sme prispeli predstavením služieb, ktoré Heltens ponúka a taktiež typmi na zdravé stravovanie a detoxikáciu. Nálada bola perfektná, deň sa naozaj vydaril. Na záver sa konala tombola, kde získali účastníci hodnotné ceny ako napríklad masáže, Access Bars sedenie, diagnostiku zdravia a iné. Ďakujem Core Teamu a každému, kto prispel k tomuto krásnemu podujatiu.

04. september 2020

Nutrigenetické testy - spolupráca s Nordic Laboratories

S radosťou oznamujeme, že sme nadviazali spoluprácu so zahraničnými laboratóriami a prinášame tak na Slovensko kvalitné testovanie a analýzu génov za prijateľné ceny.

05. jún 2020

HELTENS sa sťahuje do nových priestorov

Tak už je to finálne. Od 1. júna 2020 nás nájdete v nových väčších priestoroch priamo v centre Bratislavy na Hurbanovom námestí. HELTENS inštitút vitality nadviazal spoluprácu s Brighter Life Center a bude jeho súčasťou. Pre klientov tak vieme poskytnúť krásne priestory s úžasným tímom nadšencov v oblasti zdravia.

15. máj 2020