Novinky

Pre podrobnejšie informácie, kliknite na obrázky

Neurogénnym chvením k vnútornému mieru

Tak znel názov hodinového workshopu, ktorý som viedla na Festivale poznania na Planinke. A veru stálo to zato. Zišli sme sa v krásnej prírode a v spoločnosti príjemných ľudí. verím, že spolu s Univerzitou vedomého života naštartujeme krásnu spoluprácu.
10.8.2021

Nový certifikát - Shaking Medicine Teacher

A konečne sa mi podaril ďalší úspech, z ktorého som nesmierne nadšená. Po úspešnom zvládnutí všetkých podmienok sa mi podarilo získať certifikát Shaking Medicine Teacher a naštartovať tak spoluprácu so Shaking Medicine organizáciou. Veľmi sa tejto spolupráci teším a na Slovensko prinášam nový koncept aktivovania neurogénneho chvenia v skupinách. Od septembra sa je na čo tešiť.
30.7.2021

Neurolymfatické body - podpora lymfy

Pozrite si videá, v ktorých sa venujem podpore detoxikácie organizmu. Postupne pridám odkazy na všetky 3 videá, ktoré budú v tejto sérii Happy Detox výzvy dostupné.
25.3.2021

Fitshaker - podcast o metóde TRE®

V spolupráci s Fitshaker prinášame audio podcast o metóde TRE. Spovedala ma milá osôbka Andrejka Peniaková, dobre sme sa porozprávali aj zasmiali. Nuž tak to chodí, keď sa stretnú baby a je o čom hovoriť.
2. august 2021

Jarná očista tela a mysle

V spolupráci s Brighter Life Center spúšťame jarnú očistu tela a mysle - Happy Detox.

Pridávajte sa úplne ZDARMA na: http://bit.ly/HAPPYDETOX
ČO NÁS ČAKÁ?
• Praktické a zábavné výzvy na každý deň, v uzavretej FB skupine
• FB živé vstupy (2 x denne) priamo od našich odborníkov
• Naučíte sa ako správne a bezpečne cvičiť
• Dychové cvičenia pre každého
• Spoznáte možno úplne nové metódy pre uvoľnenie tela
• Očistné meditácie Heartrfulness
• Základy chutnej a zdravej výživy + pitný režim, vhodný pre vás!
• Jarná yin joga pre detoxikáciu žlčníka a pečene
• Pozitivné naladenie a podpora od členov skupiny

21.marec 2021

Vypočujte si podcast o metóde TRE®

V spolupráci s Powerlogy prinášame podcast o metóde TRE. Vypočujte si zaujímavé informácie o tejto fantastickej metóde, ktorá aktivuje samoliečiaci potenciál organizmu.
16. marec 2021

Workshopy Metódy TRE® dostupné už aj v Nitre a Trnave

Podarilo sa nám nájsť krásne priestory na workshopy metódy TRE®. Príďte a naučte sa túto fantastickú metódu na uvoľnenie napätia a stresu. Workshopy sa konajú v malých skupinkách, takže každému účastníkovi bude venovaný dostatok priestoru a pozornosť, aby sa metódu v priebehu workshopov naučil a dokázal ju praktizovať v pohodlí domova. Pozrite si aktuálne vypísané termíny a neváhajte sa prihlásiť.

28. September 2020

Intro workshopy metódy TRE® v Pezinku so skvelou zahraničnou trénerkou.

September sa naozaj vydaril. V dňoch 25 - 27. 9. 2020 sa zúčastnila RNDr. Eva Tóth Intro workshopov metódy TRE® v Pezinku. Prečítajte si viac o tejto perfektnej akcii a pozrite si galériu.

27. september 2020

Metóda TRE® dostupná na Slovensku

Od septembra 2020 je metóda TRE® dostupná pre Slovkákov. HELTENS inštitút vitality prináša ako prvý workshopy, kurzy, individuálne hodiny dostupné pre každého. Navštívte nás a naučte sa túto fantastickú metódu na odstránenie napätia, stresu a traumy.

08. September 2020

Deň otvorených dverí v Brighter Life Center - prispeli sme svojou účasťou

September sme začali úžasne - v Brighter Life Centre sa konal deň otvorených dverí. Účastníci sa v priebehu dňa mohli dozvedieť zaujímavé informácie na tému meditácie, duševného zdravia a vyskúšať si praktické cvičenia Breathwork, či meditácie Hearthfulness. Do programu som prispela predstavením služieb, ktoré Heltens ponúka a taktiež typmi na zdravé stravovanie a detoxikáciu. Nálada bola perfektná, deň sa naozaj vydaril. Na záver sa konala tombola, kde získali účastníci hodnotné ceny ako napríklad masáže, Access Bars sedenie, diagnostiku zdravia a iné. Ďakujem Core Teamu a každému, kto prispel k tomuto krásnemu podujatiu.

04. september 2020 Eva Tóth & Brighter Life Center

Nutrigenetické testy - spolupráca s Nordic Laboratories

S radosťou oznamujeme, že sme nadviazali spoluprácu so zahraničnými laboratóriami a prinášame tak na Slovensko kvalitné testovanie a analýzu génov za prijateľné ceny.

05. jún 2020, Eva Tóth & Nordic Labs

HELTENS sa sťahuje do nových priestorov

Tak už je to finálne. Od 1. júna 2020 nás nájdete v nových väčších priestoroch priamo v centre Bratislavy na Hurbanovom námestí. HELTENS inštitút vitality nadviazal spoluprácu s Brighter Life Center a bude jeho súčasťou. Pre klientov tak vieme poskytnúť krásne priestory s úžasným tímom nadšencov v oblasti zdravia.

15. máj 2020, Eva Tóth