18.12.2023: Prihláste sa na januárový TRE® kurz

V Januári opäť začíname TRE® kurz, 5 stretnutí po 2 hodiny. Každé stretnutie sa venuje trochu inej problematike práce s neurogénnym chvením, je to obsahovo a praxou najrozsiahlejší program, ktorý aktuálne ponúkam. Rada vás uvítam.  E.T.

28.8.2023: Prihláste sa na septembrový TRE® workshop

V septembri sa opäť môžete zúčastniť TRE workshopu, termín pre I. stupeň je naplánovaný na 23.9.2023. V cene máte okrem 4 hodinového workshopu aj 1 individuálnu online konzultáciu v trvaní 60 min. Po absolvovaní workshopu môžete začať doma praktizovať neurogénne chvenie a získavať postupne cenné skúsenosti. Rada vás uvítam.  E.T.

28.8.2023: Zľava na individuálnu terapiu Access Bars

V Do 30.9.2023 máte možnosť využiť zľavu na individuálnu terapiu Access Bars, cena za 60 min. terapie je do konca septembra vo výške 45 eur. Využite túto možnosť a doprajte si harmonizačný zážitok.  E.T.

16.8.2023: Zážitkový event : Zaži neurogénne chvenie so živou hudbou

V spolupraci s Klinikou Medante chystáme v septembri unikátny zážitkový event, kde si budete môcť dopriať neurogénne chvenie za zvukov živej hudby. O hudobný doprovod sa postará Javor Divotvor. Sledujte stránky polikliniky Medante, alebo ma kontaktujte. Postupne budeme pridávať ďalšie informácie.  E.T., Javor Divotvor, Medante 

16.8.2023: Prihlasovanie na TRE® kurz spustené

V septembri otváram 5 týždňový kurz TRE® metódy, ak Vás zaujíma práca s neurogénnym chvením, neváhajte, prihláste sa. Tento kurz Vám poskytne až 10 hodín teórie s praxou, obsahovo je to momentálne najkomplexnejšia služba, ktorú poskytujem.  E.T.

Archív

10.8.2021 Festival poznania – zážitkové stretnutie – Neurogénnym chvením k vnútornému mieru

Tak znel názov hodinového workshopu, ktorý som viedla na Festivale poznania na Planinke. A veru stálo to zato. Zišli sme sa v krásnej prírode a v spoločnosti príjemných ľudí. verím, že spolu s Univerzitou vedomého života naštartujeme krásnu spoluprácu. 

30.7.2021: Shaking Medicine Teacher

A konečne sa mi podaril ďalší úspech, z ktorého som nesmierne nadšená. Po úspešnom zvládnutí všetkých podmienok sa mi podarilo získať certifikát Shaking Medicine Teacher a naštartovať tak spoluprácu so Shaking Medicine organizáciou. Veľmi sa tejto spolupráci teším a na Slovensko prinášam nový koncept aktivovania neurogénneho chvenia v skupinách. Od septembra sa je na čo tešiť.

2.8.2021 Fitshaker – podcast o metóde TRE®

V spolupráci s Fitshaker prinášame audio podcast o metóde TRE. Spovedala ma milá osôbka Andrejka Peniaková, dobre sme sa porozprávali aj zasmiali. Nuž tak to chodí, keď sa stretnú baby a je o čom hovoriť

16. marec 2021: Vypočujte si podcast o metóde TRE®

V spolupráci s Powerlogy prinášame podcast o metóde TRE. Vypočujte si zaujímavé informácie o tejto fantastickej metóde, ktorá aktivuje samoliečiaci potenciál organizmu.

27. september 2020: Intro workshopy metódy TRE® v Pezinku so skvelou zahraničnou trénerkou.

September sa naozaj vydaril. V dňoch 25 – 27. 9. 2020 sa zúčastnila RNDr. Eva Tóth Intro workshopov metódy TRE® v Pezinku. Prečítajte si viac o tejto perfektnej akcii a pozrite si galériu.

04. september 2020: Deň otvorených dverí v Brighter Life Center 

September sme začali úžasne – v Brighter Life Centre sa konal deň otvorených dverí. Účastníci sa v priebehu dňa mohli dozvedieť zaujímavé informácie na tému meditácie, duševného zdravia a vyskúšať si praktické cvičenia Breathwork, či meditácie Hearthfulness. Do programu som prispela predstavením služieb, ktoré Heltens ponúka a taktiež typmi na zdravé stravovanie a detoxikáciu. Nálada bola perfektná, deň sa naozaj vydaril. Na záver sa konala tombola, kde získali účastníci hodnotné ceny ako napríklad masáže, Access Bars sedenie, diagnostiku zdravia a iné. Ďakujem Core Teamu a každému, kto prispel k tomuto krásnemu podujatiu.

 

08. September 2020: Metóda TRE® dostupná na Slovensku

Od septembra 2020 je metóda TRE® dostupná pre Slovákov. HELTENS inštitút vitality prináša ako prvý workshopy, kurzy, individuálne hodiny dostupné pre každého. Navštívte nás a naučte sa túto fantastickú metódu na odstránenie napätia, stresu a traumy.