Webinár: Daj STOP úzkostiam cez zdravé telo

Len si to predstavte, cítim sa v pohode, som priateľský/á, milý/á  ku kolegom, rodine, deťom, moje dni sú naplnené spokojnosťou, pocitom harmónie a celkovej pohody. Ou, to je čo???? Scifi???  

A možno nie! 

Poďme sa k tomu priblížiť. Prihláste sa na webinár, ktorý vám ponúkne nástroje k tomu, aby ste boli v pohode. A naozaj v pohode!

Aké by to bolo zažívať život bez úzkostí?

Mysleli ste si doteraz, že úzkostí Vás zbaví len návšteva psychológa alebo v horšom prípade lieky od psychiatra? Myslíte si, že si neviete pomôcť sám? Samozrejme, v mnohých prípadoch úzkostných porúch sú psychoterapie vynikajúce riešenie, ale povedzme si otvorene, sú aj veľmi drahé. A čo prípad, keď nezaberajú a je za tým ešte niečo iné…. A čo lieky od psychiatra, chcete ich brať neustále? 

My Vám ponúkame trochu iný prístup. Už dávno neplatí, že na zdravotný problém používame len jeden prístup. Áno, už to nestačí, doba sa zmenila, životné prostredie sa zmenilo, nároky na nás sa stupňujú a bohužiaľ všetko to ovplyvňuje našu schopnosť udržať si mentálne a fyzické zdravie.

Kým v minulosti by pomohlo napríklad len si ísť zabehať, zaradiť meditačné techniky, alebo zájsť párkrát k psychológovi, v dnešnej dobe sa musíme pozerať na problematiku úzkostí oveľa komplexnejšie. Musíme vziať do úvahy oveľa viac faktorov a pracovať na nich súbežne, aby sme zredukovali úzkostné prejavy. V mnohých  prípadoch vyžaduje práca s úzkosťami oveľa komplexnejší prístup.

Prihláste sa na náš trochu iný webinár a pomôžte si zbaviť sa úzkosti. Zažívajte tak dni plné pohody a harmónie.

Na prácu s úzkosťami je v súčasnej dobe vhodné zvoliť komplexný prístup, ktorý sa zameriava na telo aj myseľ.  Častokrát nestačí, že chodíte k psychológovi, alebo meditujete, potrebujete zabojovať na viacerých frontoch.

Webinár Daj STOP uzkostiam cez zdravé telo bude zameraný na jednu z oblastí, ktorá hrá v redukcii úzkostných stavov stále významnejušiu úlohu. Je to  „body“ oblasť (harmonizácia a optimalizácia telesných fyziologických procesov v tele), konktrétne, zameriame sa na stravu, výživové doplnky a šport, ktorý vám môže pomôcť redukovať úzkosti.

Čo sa na webinári dozviem?

 • Ktoré výživové doplnky sú vhodné pri úzkostiach a prečo

 • Ktorým výživovým doplnkov je vhodné sa vyhýbať.

 • Používať probiotiká na úzkosť? Ak áno, ktoré kmene?

 • Ktoré potraviny sú nevhodné pri úzkostiach

 • Ktoré potraviny naopak preferovať počas úzkostných stavov

 • Ktorý šport zaradiť pri úzkostiach, ako často a akým spôsobom cvičiť

 • Ktoré akupresúrne body používať na zvládanie úzkostí

+ mnoho ďalších techník na zvládanie úzkostných stavov

Webinár bude veľmi praktický, nabitý hodnotnými informáciami. Nebudeme tárať do vzduchu. Dozviete sa napríklad nielen to, ktoré doplnky vám môžu pomôcť a prečo, ale dostanete od nás aj praktický zoznam overených konkrétnych výrobcov s odporúčaním, kde produkty zakúpiť. Dáme vám veľmi praktický návod, čo všetko je potrebné urobiť, aby sa vaše úzkosti zredukovali.  

Vedeli ste, že podľa posledných výskumov až 30 % žien a 19 % mužov sa stretnú v priebehu života s obdobím úzkostných stavov? Ako je to možné, že také percento ľudí pociťuje úzkosti? veď v minulosti sme sa s týmto pojmom stretávali len zriedka.

Pre koho je webinár vhodný?

 • pre každého, kto pociťuje úzkosti a nemá nastavenú liečbu a ani nie je v starostlivosti psychológa

 • pre ľudí, ktorí navštevujú psychológov kvôli úzkostiam, ale nie sú spokojný s doterajším výsledkom, prípadne zaznamenali len mierne zlepšenie 

 • pre osoby, ktoré berú lieky na úzkostné poruchy (pozor: tieto osoby nebudú môcť informácie o výživových doplnkov aplikovať do praxe, nebudú ich môcť užívať z dôvodu možných interakcií s nastavenou liečbou)

 • pre každého, kto sa zaujíma o oblasť zdravia a wellbeingu

Kedy sa webinár koná?

Termín: 14.7.2022, 18.00-19.30

Miesto: Online, Google meet (je potrebné mať google účet – gmail)

Mám záujem, aké sú ďalšie kroky?

 • Kliknite na tlačidlo “ chcem sa prihlásiť„, budete presmerovaný do eshopu

 • uhraďte prosím požadovanú sumu

 • po prijatí platby vám na váš email pošleme prihlasovacie údaje a všetky potrebné informácie

 • v prípade, že by sa webinár nekonal, platbu vám vrátime

 • prihláste sa prosím čím skôr, počet miest je limitovaný na 12 osôb z dôvodu komfortu prednášania a diskusie