ACCESS BARS® je jedna z metód Access Consciousness®. Táto technika vám pomôže uľahčiť zmeny vo všetkých oblastiach vášho života. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú vzťahy, peniaze, práca, zdravie, kreativita, stres. Najskôr jemný dotyk naštartuje proces pri ktorom  dochádza k uvoľneniu a vyčisteniu základných myšlienok, pocitov a emócií. Postupne dochádza k zrušeniu našich obmedzení a programov, ktoré si podvedome vo svojom živote vytvárame a ktoré nám bránia žiť šťastný život. Odchádza všetko čo je pripravené, aby z nášho života odišlo. Všetko čo nám už neslúži a čo nepotrebujeme.

V roku 2015 uskutočnil popredný neurovedec Dr. Jeffrey Fannin výskum, kde skúmal neurologické účinky Access Bars na 60 účastníkoch.

„Robím túto prácu 16 rokov, videl som množstvo rôznych mozgov v rôznych stavoch, ale toto je po prvý raz, čo som videl, že mozog robí niečo takéto. Keď som zbadal výsledky, padla mi sánka.”, vyhlásil vedec po výskume.

Meraním mozgových vĺn u ľudí pred a po sedení Bars tento výskum odhalil 

  • 85% zvýšenie koherencie mozgu
  • Access Bars má pozitívne neurologické účinky podobné tým, ktoré majú skúsení meditujúci, a tieto výsledky prináša okamžite

*Vo videu je možné nastaviť české titulky. Kliknite na Settings, potom rozkliknite Subtitles a vyberte jazyk – čeština.

Aktuálne ponúkame pre klientov možnosť individuálnych terapií Access Bars, alebo sa zúčastniť na certifikovanom školení, po ktorom môžu absolventi používať túto techniku v osobnej, aj profesionálnej oblasti. Ak vás to zaujalo, kliknite na doleuvedené odkazy a dozviete sa viac. 

Access Bars

Podporné terapie

Access Bars

Certifikovaný kurz