TRE® intro semináre sú zamerané na teoretické aj praktické zoznámenie sa s Metódou TRE®. Okrem toho majú účastníci možnosť osobne sa zoznámiť s lektorkou, ktorá vedie kurzy a workshopy na Slovensku.

Pri tejto forme seminára sa jedná o voľnejšiu štruktúru, obsah nie je striktne daný, ale záleží čiastočne aj na otázkach od účastníkov.

Semináre prebiehajú pravidelne v mesačných intervaloch, účasť na nich je nezáväzná. Je to výborná príležitosť, ako si metódu vyskúšať a prípadne si ujasniť vyskytujúce sa nezrovnalosti.

Seminár je rozdelený na 2 časti:

  1. časť je teoretická – odborná. Je zameraná na problematiku fyziologických biochemických procesov a mechanizmov súvisiacich so stresovou reakciou. Okrem toho lektorka poukáže na to ako chvenie vyvolané pri praktizovaní metódy TRE® zapadá do celej tejto problematiky a aký to má efekt na fyziologické funkcie organizmu.  

  2. časť je praktická – Lektorka prevedie účastníkov základnými cvičeniami aktivujúcimi neurogénne chvenie. Je nutné podotknúť, že reakcia každého účastníka na cvičenia je veľmi individuálna. Niekto môže začať pociťovať chvenie už v priebehu prvých cvičení, niekto potrebuje na aktiváciu dlhšiu dobu. Na základe výsledku Vám lektorka môže odporučiť, ktorá forma výuky tejto metódy by bola pre Vás do budúcna najvhodnejšia.

Najbližšie termíny Intro seminárov: 

Doobedné termíny (9:00-10:30)

13.1.2021

3.2.2021

3.3.2021

Poobedné termíny(16:30-18:00)

11.1.2021

1.2.2021

1.3.2021

Všetky intro semináre sa konajú v HELTENS v Bratislave. 

Na Intro seminár je potrebné sa vopred nahlásiť, pretože počet miest je limitovaný. Kontaktujte nás prosím na čísle 0911443699, prípadne nám zanechajte odkaz.