Energetické cvičenia a liečba pomocou energií je jednou z ciest alternatívnej medicíny. Techník energetického cvičenia je množstvo, ale princíp je rovnaký. Hlavný cieľ je spriechodniť a zoptimalizovať prúdenie energie, čím dochádza k trvalým liečebným a regeneračným účinkom.

Správne prúdiaca životná energia prináša nielen načerpanie nových síl, ale postupne aj odblokovanie našich emočných blokov, čím zlepšuje komunikáciu medzi ľuďmi, ale aj samotnú sebamotiváciu a tvorivosť.

Pre koho sú vhodné energetické cvičenia?

Tieto cvičenia sú vhodné pre úplne každého, bez rozdielu veku. Pravidelné používanie energetických cvičení zmení kvalitu života vo všetkých oblastiach života  – zdravie, práca, psychika (emočná stabilita), spiritualita. Výrazné benefity pri aplikovaní energetických cvičení zaznamenali aj športovci v zmysle lepšieho výkonu, fyzickej zdatnosti, ci zlepšenej koncentrácii

Prítomnosť energie vo vesmíre ako aj v jednotlivých predmetoch potvrdzujú vedecké teórie už niekoľko desaťročí. Energetické cvičenia nám pomáhajú túto energiu vnímať, cítiť a vedieť s ňou vedome pracovať.

 

Ako dokáže energia liečiť?

Energia prečisťuje energetické dráhy, energetické body, spriechodňuje celé telo. Zároveň sa nám prečistí aj naša hlava, naše myšlienky, naše rokmi zablokované emócie. Prináša nám poznanie seba samého, čo nám zvyšuje naše vlastné sebauvedomenie. Prináša nám pokoj a harmóniu. Ak sa dostaneme do tohto bodu, tu začíname tvoriť vlastnú realitu.

Tam, kde energia prechádza lieči naše bunky.
Dochádza k určitej samo regenerácií buniek a zdravotné problémy zväčša postupne odídu. Samozrejme závisí to od štádia našich zdravotných problémov ale aj spôsobu nášho myslenia. Väčšinu emočných blokov máme
uložených v podvedomí a tie treba odblokovať. Najvhodnejší spôsob je kombinácia zmeny myslenia, vnútorného nastavenia a práce s energiou, ktorá je všade okolo nás.

Energetické cvičenia môžeme praktizovať kdekoľvek a kedykoľvek. Ak sa človek naučí spriechodniť si energetické dráhy svojho tela a zlepšiť svoju vnímavosť na energiu, vie si s ňou liečiť rôzne zdravotné problémy.

Čomu všetkému sa budeme na kurze venovať?

Denná energetická rutina

Naučíte sa ako za cca 10 minút denne naštartovať energiu vlastného tela, čo je pre nás tá najlepšia medicína!!  Je to jednoduché, je to rýchle a budete to milovať! Budete čím ďalej tým zdravší, odolnejší, vitálnejší, sústredenejší a šťastnejší! Naučíte sa rozprúdiť lymfatický systém, prepojiť mozgové hemisféry, preladiť telo na zdravú energiu, rozprúdenie a prepojenie meridiánových energetických dráh, naštartovať trávenie aj posilniť imunitu.

9 energetických systémov tela

Trocha teórie nezaškodí.Naše telo ovplyvňuje 9 energetických systémov. Všetky pracujú prirodzene spoločne, väčšinou za hranicou nášho vedomia. Patria sem meridiány, čakry, aura, elektrina, keltská väzba, základná mreža, päť rytmov, trojitý žiarič a energetické obvody.

Stimulácia neurolymfatických bodov tela

Masírovanie neurolymfatických bodov je jednoduchou technikou, ktorá účinne upravuje tok energie. Na tele sa ich nachádza až okolo 90. Tieto body a celý lymfatický systém hrá veľmi dôležitú úlohu v energetickej medicíne. Pokiaľ je lymfatický systém oslabený, alebo zahltený množstvom toxínov, blokované je aj prúdenie energie v tele. Jedným z hlavných princípov energetickej medicíny je práve odstránenie chemických a energetických toxínov (emocionálny stres, elektromagnetické znečistenie) z tela. 

Bonus : Energetický protokol – Quickie Energy Balance

Tento protokol sa môže používať samostatne, prípadne v kombinácií s inými energetickými technikami. Jeho hlavnou funkciou je pootvárať a zlepšiť energetický tok v ľudskom tele. Pomáha tak navodiť celkovú energetickú rovnováhu v organizme.

Mám záujem, aké sú ďalšie kroky?

  • Kliknite na tlačidlo “ chcem sa prihlásiť„, budete presmerovaný do eshopu

  • uhraďte prosím požadovanú sumu

  • po prijatí platby vám na váš email pošleme všetky potrebné informácie o danej udalosti (kde sa stretneme, čo si so sebou priniesť)

Ako to vyzeralo na predchádzajúcich kurzoch?

Čo hovoria účastníci na workshop?

Evka, dakujem, bolo to velmi zaujimave a inspirujuce stretnutie v prijemnom prostredi. Dobre pripravena prezentacia, mas putavy prednes. Pacilo sa mi, ako si sa kazdej z nas venovala pri praktickom cviceni a zaverecny tanec s pouzitim preberanych cviceni bol super - odvtedy kazde rano {sice len dve doteraz} tancujem s usmevom na tvari. Skoda len, ze si to vsetko nepamatam a tak sa budem tesit, ked posles video a naucim sa to naspamat, aby som si mohla hocikedy a hlavne vonku podla potreby zacvicit.
Tatjana Zajícová