Kurzy metódy TRE® prebiehajú pravidelne v Bratislave v pravidelných 6 týždňových intervaloch. Klienti majú na výber doobedné, alebo poobedná termíny. Jedná sa o 6 dvojhodinových stretnutí, kde je každá hodina zameraná na inú problematiku metódy TRE®. Je optimálne, aby sa účastníci zúčastnili všetkých hodín. 

Do kurzu sú zakomponované ďalšie regeneračné/harmonizačné techniky, ktoré podporujú vnútorné liečenie jednotlivca aj celej skupiny. Najväčšia výhoda týchto kurzov je, že kolektívna energia znásobuje účinky metódy a účastníkom sa môžu uvoľniť aj hlboké traumy. 

Kurz sa môže otvoriť aj nezávisle od vypísaných termínov. Ak si záujemcovia vytvoria vlastnú skupinu, časovo sa vám vieme prispôsobiť a vytvoriť tak kurz pre vašu skupinku. Minimálny počet účastníkov musí byť 4.

Výhody

  • Kolektívna podporná energia

  • hodiny doplnené ďalšími prvkami na podporu harmonizácie tela (energetická medicína, intuitívny tanec, dychové cvičenia) 

  • možnosť vytvoriť čisto ženské/mužské skupiny, kamarátske skupiny

  • možnosť získať feedback od viacerých účastníkov 

  • cenovo prijateľná alternatíva

Cena kurzu:

Potrebujete viac informácií ?

V prípade, že sa potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať na čísle 0911443699, prípadne nám zanechajte odkaz. Budeme Vás kontaktovať.