Skupinové workshopy sú vhodné pre klientov, ktorým nevyhovuje dochádzať na pravidelné kurzy, prípadne individuálne hodiny. Workshop bude pozostávať z dvoch štvorhodinových stretnutí v priebehu jedného mesiaca, pričom budú dostupné vo všetkých väčším mestách na Slovensku. Súčasťou workshopu je aj jedna individuálna telefonická konzultácia, ktorú je optimálne využiť medzi dvoma stretnutiami.

Skupinové workshopy spĺňajú všetky podmienky na úspešné teoretické zvládnutie metódy TRE®. Praktické zvládnutie metódy záleží od účastníka a jeho ochote metódu praktizovať a samozrejme aj miery stresu, ktorý je u každého individuálny. Workshopy sú určené pre klientov bez závažnejších zdravotných komplikácií. Tieto kurzy sú totiž obsahovo zhustené, sú náročnejšie na sústredenie a čiastočne je obmedzené individuálne riešenie špecifických otázok, či problémov. 

Výhody

 
  • Kolektívna podporná energia

  • hodiny doplnené ďalšími prvkami na podporu harmonizácie tela (energetická medicína, intuitívny tanec, dychové cvičenia) 

  • možnosť vytvoriť čisto ženské/mužské skupiny, alebo skupiny kolegov, kamarátov, známych 

  • možnosť získať feedback od viacerých účastníkov 

  • cenovo prijateľná alternatíva

Cena workshopov:

Workshop basic je rozdelený na 2 stretnutia, z ktorých každé trvá približne 4 hodiny. Je nutná účasť na obidvoch častiach, nakoľko súčasťou každého stretnutia sú teoretické aj praktické informácie.

Okrem toho má klient v cene zahrnutú aj individuálnu telefonickú konzultáciu v trvaní cca 45 minút.

kurz

Potrebujete viac informácií ?

V prípade, že sa potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať na čísle 0911443699, prípadne nám zanechajte odkaz. Budeme Vás kontaktovať.